Tipy na zábavné vánoční dárky

23/11/2018 / Zkušenosti rodičů
Tipy na zábavné vánoční dárky
Za pár dnů nás čeká první adventní neděle, rozsvítí se vánoční stromky a začne období pečení cukroví, příprav, setkávání, ale také vybírání dárku. Při výběru dárků se zaměřujeme nejen na design, ale hlavně na jeho užitnou hodnotu. Co dětem přinese? Co se dětí pomocí této hry/ hračky naučí? Nebude to další z hraček, která skončí pár dnů po Vánocích v koutě a bude se na ni jen prášit?
I když někteří z vás mají možná už nakoupeno, ale i tak bychom vám rádi představili několik her a hraček, které by mohly potěšit vaše nejmenší. Pojďme si je představit:


Mad mattr
Mad Mattr je originální modelovací hmota. Lze s ní tvořit nejrůznější modely jako z klasické plastelíny, na dotek je velmi příjemná. Doporučuje se i jako relaxační a stimulační prostředek pro seniory. Kdo jednou vezme tuto hmotu do rukou, už se jí jen těžce vzdává. Na eshopu jej najdete hned v několik barvách nebo i s pomůckami pro tvoření kostiček.
madmattr-(1).jpg

 

 

Tip pro vás: v kanceláři používáme Mad mattr tzv. na nervy, což se většině z nás občas hodí.
Sada na tvoření cihliček, fialový Mad Mattr, červený Mad Mattr, růžový Mad Mattr.

 


Čmárej a hádej

cmarej3.jpg
Kreativní zábava pro celou rodinu, to je Čmárej a hádej. Jak to funguje? Na kartičce vidíte pouze kousek obrázku a je jen na vás, co k obrázku přikreslíte, interpretace je čistě ve vašich rukou. Ostatní se snaží uhodnout, co je na obrázku. Podařil se váš obrázek? Vyhráváte toto kolo hry. Spousta legrace zaručená. Vhodné pro děti od pěti let. Více informací najdete ZDE.

 


Hrací míče
mic.jpg


Pokud nás sledujete pravidelně, určitě jste už o našich hracích míčích slyšeli. Pohybová aktivita v kombinaci se zábavou a učením. Lze využít nejen v mateřských či základních školách, ale také doma. Na webu najdete míče na téma počítání, dopravní situace, cizí jazyky, nově také zvířata a další. Míč je ideálně velký a lehký, proto jej lze beze strachu používat i v interiéru.

  
Šťastná zvířátka

Na závěr tady máme něco pro nejmenší děti. Motorickou pomůcku s motivem zvířátek z džungle. Děti přiřazují šest zvířátek tak, aby do sebe jednotlivé dílky zapadly. Zvířátka jsou odlišena i barevně. Barvy při skládání slouží jako nápověda. Určeno pro děti od jednoho roku.

zviratka.jpg  
 

Přejeme vám, ať vyberete pro vaše nejmenší dárky, které jim přinesou nejen radost, ale také chuť poznávat a objevovat svět a hlavně - zábavně se učit.

 

S námi učení baví!
www.zabavneuceni.cz