Podzimní soutěž se Zábavným učením

Vyhrajte dárky v hodnotě 6 500 Kč pro vaši třídu!

Soutěžíme o Veselou farmu, magnetické hry, příběhové karty, puzzle, 25x betlém a další!
Zapojit se mohou všechny mateřské školy z ČR i SR.

 
Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Vytvořte s vašimi šikovnými dětmi výtvor na téma Barevný podzim a do 20.11.2017 nám pošlete jedno foto vašeho společného výtvoru na e-mail soutez@zabavneuceni.cz. Každá třída může poslat právě jedno foto, školka může poslat více fotek - za každou třídu jednu. Do emailu uveďte, o kterou třídu se jedná (kočičky, modrá třída,..).

Fotky vašich krásných výtvorů postupně ukládáme - vždy Vám pošleme potvrzující email, buďte prosím trpěliví, je vás hodně. :-) Fotky vystavíme hromadně 21.11.2017 na našem webu www.zabavneuceni.cz, kde v tento den začne i hlasování. Hlasovat mohou úplně všichni. Hlasování ukončíme 7.12.2017 v 17:00. Poté vyhlásíme vítěznou školku/třídu. Myslíme, že jste tak tvořiví, že už máte školku plnou krásných podzimních výtvorů, stačí jeden vyfotit, poslat na výše uvedený e-mail a jste zapojeni do soutěže.
 

Těšíme se na vaše krásné výtvory.

#snamiucenibavi
 

Hry, na které se může výherce těšit:
 

_veselafarma.jpgHra Veselá farma Puzzle farma - silnice _magnetickahramichejaskladej.jpgMagnetická hra _magnetickahradoprava.jpgMagnetická hra - doprava                          _magnetickahracimbudu.jpgMagnetická hra - Čím budu  _pribehovekarty.jpg Příběhové karty                                           betlem.jpg 25x Betlém  _hrapocmaranepriserky.jpg Hra - Počmárané příšerky.                  _krizovatkypuzzle.jpgPuzzle - křižovatky

...a to ještě není všechno :-)